Här når du oss 

Besök oss

Industrigatan 44, 941 28 Piteå

Filialkontor:

Ödlegatan 5B, 973 34 Luleå

Ring oss

Maila oss

ELLER Vill du HELLRE LÄMNA ETT MEDDELANDE?

Säg hej!

Kontaktpersoner

Ulf Carlsson

Ulf Carlsson

Serviceledare El

 

ulf.carlsson@nelab.se

Erik Skarin

Erik Skarin

Privatpersoner & Service

0911-28 23 45

erik.skarin@nelab.se

Bo-Erik Johansson

Bo-Erik Johansson

Projektledare El

0911-23 23 29

bo-erik.johansson@nelab.se

Jari Wahlroos

Jari Wahlroos

Serviceledare El

0911-23 23 26

jari.wahlroos@nelab.se

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Projektledare El

0911-23 23 27

thomas.larsson@nelab.se

Mikael Lundström

Mikael Lundström

Avdelningschef El

0911-23 23 36

mikael.lundstrom@nelab.se

Anne Forsberg

Anne Forsberg

Administration & reception

0911 – 23 23 23

info@nelab.se

Johanna Appelros

Johanna Appelros

Butikschef, ELON

0911-23 23 23

Johanna.appelros@nelab.se

Anne-Sofie Nilsson

Anne-Sofie Nilsson

Vitvaruservice, Privat & Företag

0911-28 23 53

anne-sofie.nilsson@nelab.se

Arne Johansson

Arne Johansson

Avdelningschef, Hiss

0911-28 23 31

arne.johansson@nelab.se

Leif Holmbom

Leif Holmbom

Service & underhåll, Hiss

0911-28 23 48

leif.holmbom@nelab.se

Helena Nordlund

Helena Nordlund

Ekonomichef

0911-23 23 20

helena.nordlund@nelab.se

Hans Olofsson

Hans Olofsson

VD Nelab

076-525 54 00

hans.olofsson@nelab.se

Nelab / Elon i Piteå

Välkommen hit

Nelab / Elon i Luleå

Välkommen hit