Här når du oss

Besök oss

Industrigatan 44, 941 28 Piteå

Filialkontor:

Ödlegatan 5B, 973 34 Luleå
Industrivägen 36, 931 44 Skellefteå (tidigare Meriko Hiss)

Ring oss

0911-23 23 23

Felanmälan Hiss:

Piteå & Luleå 0911-23 23 31
Skellefteå 0910-71 00 40

Felanmälan vitvaror:

0911-28 23 53

Maila oss

Kontaktpersoner

Elavdelningen

Mikael Lundström

Mikael Lundström

Avdelningschef El

0911-23 23 36

mikael.lundstrom@nelab.se

Erik Skarin

Erik Skarin

Serviceledare El & Privatpersoner

0911-28 23 45
erik.skarin@nelab.se

Bo-Erik Johansson

Bo-Erik Johansson

Projektledare El

0911-23 23 29

bo-erik.johansson@nelab.se

Jesper Gellerstedt

Jesper Gellerstedt

Serviceledare El

0911-23 23 26

jesper.gellerstedt@nelab.se

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Projektledare El

0911-23 23 27

thomas.larsson@nelab.se

Hiss

Emil Turkia

Emil Turkia

Avdelningschef

070-522 97 94

emil.turkia@nelab.se

Leif Holmbom

Leif Holmbom

Service & underhåll

0911-28 23 48

leif.holmbom@nelab.se

Andreas Lundmark

Andreas Lundmark

Platschef Skellefteå

076-138 40 57

andreas.lundmark@nelab.se

Arne Johansson

Arne Johansson

Sälj & projektledare

0911-28 23 31

arne.johansson@nelab.se

Butik & vitvaruservice

Johanna Appelros

Johanna Appelros

Butikschef, ELON

0911-23 23 23

Johanna.appelros@nelab.se

Anne-Sofie Nilsson

Anne-Sofie Nilsson

Avdelningschef vitvaruservice

0911-28 23 53

anne-sofie.nilsson@nelab.se

Ekonomi & administration

Anne Forsberg

Anne Forsberg

Administration & reception

0911 – 23 23 23

info@nelab.se

Helena Nordlund

Helena Nordlund

Ekonomichef

0911-23 23 20

helena.nordlund@nelab.se

ELLER Vill du HELLRE LÄMNA ETT MEDDELANDE?


Nelab / Elon i Piteå

Välkommen hit

Nelab / Elon i Luleå

Välkommen hit